AMPARO сериялы автоматты ажыратқыш электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйықтаулардан қорғау үшін арналған. Құрылғы үш фазалы желіде нейтральмен бірге номиналды ток 63А үшін есептелген (3+N). Сөндіру сипаттамасы C бөлу және күш тізбектерінің сенімді қорғалуын қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 63A
- Полюстердің саны: 3+N
- Өшіру сипаттамасы: C
- Коммутациялық қабілет: 10kA
- Түрі: AM10 (AC-MCB)
- Қоршеген ортаның рұқсат етілген температура ауқымы: -25°C ден +70°C дейін
- Қуат шығыны: 17,25W
Физикалық өлшемдер және салмағы:
- Ұзындығы: 86мм
- Ені: 72мм
- Биіктігі: 77мм
- Салмағы: 0,41кг
Ажыратқыш халықаралық стандарттарға сәйкес келеді: EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1, бұл әртүрлі желілік шарттарда сенімділік пен қауіпсіздіктерді қамтамасыз етеді. Өндіруші: Schrack.
| EAN-коды | 9004840795202 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00мм |
| Ені (нетто) | 72,00мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00мм |
| Салмағы (нетто) | 0,41кг |
| Қуат шығыны | 17,25W |
| Қоршеген ортаның ең төмен температурасы | -25°C |
| Қоршеген ортаның ең жоғары температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 3+N |
| Ток күші | 63A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптамасы | 1 шт., 3 шт., 45 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C63А/3+N, 10кА (JPG, 369 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C63А/3+N, 10кА (JPG, 320 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C63А/3+N, 10кА (JPG, 411 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C63А/3+N, 10кА (JPG, 360 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C63А/3+N, 10кА (JPG, 409 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C63А/3+N, 10кА (JPG, 297 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C63А/3+N, 10кА (JPG, 403 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C63А/3+N, 10кА (JPG, 350 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C63А/3+N, 10кА (JPG, 405 KB)
