Екі құтптық автоматты ажыратқыш AMPARO сериясы номиналды тоғы 50А және коммутациялық қабілеттігі 10кА болатын болмасы. Ауыспалы тоқтың электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды мәннің 3-5 есесінде іске қосылу)
- Құтп саны: 2
- Номиналды ток: 50А
- Коммутациялық қабілеттігі: 10кА
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы тоқтың автоматты ажыратқышы)
- Сериясы: AMPARO
- Түрі: AM10
- Өндіруші: Schrack
Техникалық сипаттамалары:
- Қуат шығыны: 11,50W
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: -25°C -тан +70°C -қа дейін
- Ұзындығы: 86,00мм
- Ені: 36,00мм
- Биіктігі: 77,00мм
- Таза массасы: 0,23кг
Стандарттарға сәйкестіктегі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 талаптарына толық сәйкес келеді, бұл өндірістік және ауыл шаруашылығы электр құрылғыларында сенімді қорғау қамтамасыз етеді.
Қол жетімді орау: 1 дн., 6 дн., 90 дн.
EAN коды: 9004840794816
| EAN коды | 9004840794816 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 36,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Таза массасы | 0,23кг |
| Қуат шығыны | 11,50W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -25°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Құтпы | 2 |
| Тоғы | 50A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттігі | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 90 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B50А/2, 10кА (JPG, 227 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B50А/2, 10кА (JPG, 194 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B50А/2, 10кА (JPG, 279 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B50А/2, 10кА (JPG, 256 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B50А/2, 10кА (JPG, 250 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B50А/2, 10кА (JPG, 176 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B50А/2, 10кА (JPG, 262 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B50А/2, 10кА (JPG, 235 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B50А/2, 10кА (JPG, 253 KB)
