Бір полюстік автоматты ажыратқыш D13А/1 10кА AMPARO сериясы электрлік схемаларды перегруздеу және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған.
Негіздегі параметрлер:
- Номиналды ток: 13 A
- Коммутациялық қабілеттілік: 10 kA
- Ажыратудың сипаттамасы: D (жоғары іске қосу токтары бар схемалар үшін уақыт-ток сипаттамасы)
- Полюстер саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток)
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C-ден +70°C-ге дейін
- Қуат шығыны: 4,03 W
Габаритер және салмағы:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 18,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Таза салмағы: 0,11 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 стандартына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Қол жетімді орамалау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 180 дана.
| EAN-коды | 9004840794601 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 86,00 мм |
| Таза ені | 18,00 мм |
| Таза биіктігі | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 4,03 W |
| Ең төмен орта температурасы | -25°C |
| Ең жоғары орта температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 1 |
| Ток күші | 13 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттіліг | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамалау | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш D13А/1, 10кА (JPG, 164 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш D13А/1, 10кА (JPG, 125 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш D13А/1, 10кА (JPG, 204 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш D13А/1, 10кА (JPG, 206 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш D13А/1, 10кА (JPG, 186 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш D13А/1, 10кА (JPG, 121 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш D13А/1, 10кА (JPG, 188 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш D13А/1, 10кА (JPG, 185 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш D13А/1, 10кА (JPG, 181 KB)
