Schrack өндіргені AMPARO сериясының екі полюсті автоматты ажыратқышы номиналды ток 20А және коммутациялау қабілеттілігі 6кА-ты. Аппарат C ұстанымы бойынша іске қосылады (орта пуск токтарының тізбегіне арналған) және айнымалы ток электр тізбегін қорғау үшін құрастырылды.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 20A
- Полюс саны: 2
- Коммутациялау қабілеттілігі: 6кА
- Ажыратылу ұстанымы: C
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
- Түрі: AM6
- Қуат шығыны: 8,05W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -35°C құймасы +70°C
Габаритті өлшемдері:
- Ұзындығы: 86мм
- Ені: 36мм
- Биіктігі: 77мм
- Салмағы: 0,23кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
Аппарат сертификатталған және электр тарату құрылғыларына және щиттерге орнату үшін дайын. 1, 6 және 90 дана сатып алуға арналған орау түрінде ұсынылады.
| EAN-коды | 9004840011500 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 36,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Салмағы нетто | 0,23кг |
| Қуат шығыны | 8,05W |
| Ортасының мин. температурасы | -35°C |
| Ортасының макс. температурасы | 70°C |
| Ұстанымы | C |
| Полюс | 2 |
| Ток күші | 20A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеттілігі | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орау | 1 дана, 6 дана, 90 дана |
