Үш полюсті автоматты ажыратқыш номиналды тоқы 25 А сипаттамасы C және коммутациялау қабілеті 6 кА болғандықтан. Айнымалы ток электрлік сызықтарын перегрузка және қысқа схемадан қорғау үшін арналған.
Техникалық параметрлері:
- Серия AMPARO, түрі AM6
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток автоматты ажыратқышы)
- Жұмыс температурасының диапазоны: -35°C бастап +70°C дейін
- Қуат шығыны: 12,08 W
- Селективтік класы әртүрлі жүктемелі сараларда сенімді қорғау қамтамасыз етеді
Габаритты өлшемдері және салмақ:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 54 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Таза салмағы: 0,34 кг
EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 стандартттарына сәйкес келеді. Schrack өндіктігі жоғары сапа және пайдалану кезінде сенімділік кепілдіктенген. 1, 4 және 60 дана бойынша орамасы қол жетімді.
| EAN коды | 9004840013207 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 54,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 12,08 W |
| Айналасының мин. температурасы | -35°C |
| Айналасының макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды ток | 25 A |
| Түрі | AM6 |
| Серия | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 дана, 4 дана, 60 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C25А/3, 6кА (JPG, 1.9 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C25А/3, 6кА (JPG, 2.1 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C25А/3, 6кА (JPG, 2.2 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C25А/3, 6кА (JPG, 1.8 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C25А/3, 6кА (JPG, 2.3 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C25А/3, 6кА (JPG, 1.8 MB)
