
1 / 9
1 / 9
Төрт полюсты автоматты ажыратқыш 10А номиналды және 6кА коммутациялық қабілеттігі бар. Электр тізбектерін перегрузка және қысқа сұйу ағымдарынан қорғау үшін арналған. C сипаты бойынша ажырау ымдатуы импульстық ток жүктемелерінде жалған өшуінің алдын алуға мүмкіндік береді.
Негіз параметрлері:
- Номиналды ток: 10А
- Полюстарының саны: 4
- Коммутациялық қабілеттік: 6кА
- Ажырау сипаты: C
- Түрі: AM6 (AC-MCB)
- Сериясы: AMPARO
- Өндіруші: Schrack
Техникалық сипаттамалары:
- Қуат сәтсіздігі: 9,20W
- Істі температураның диапазоны: -35°C-тен +70°C-ге дейін
- Габарит өлшемі: 86 × 72 × 77 мм
- Таза салмасы: 0,41кг
- Стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- EAN-коды: 9004840851960
Орауларының варианттары: 1 шт., 3 шт., 45 шт.
Ажыратқыш ауыспалы ток электр тарату жүйелерінде өндіріс және тұрмыстық пайдалануға арналған.
| EAN-коды | 9004840851960 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 72,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Салмасы нетто | 0,41кг |
| Қуат сәтсіздігі | 9,20W |
| Мин. айналасындағы температура | -35°C |
| Макс. айналасындағы температура | 70°C |
| Сипаты | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 10A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттік | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 45 шт. |
- Фото 1: Төрт полюсты автоматты ажыратқыш C10А/4, 6кА (JPG, 1.7 MB)
- Фото 2: Төрт полюсты автоматты ажыратқыш C10А/4, 6кА (JPG, 926 KB)
- Фото 3: Төрт полюсты автоматты ажыратқыш C10А/4, 6кА (JPG, 1.1 MB)
- Фото 4: Төрт полюсты автоматты ажыратқыш C10А/4, 6кА (JPG, 905 KB)
- Фото 5: Төрт полюсты автоматты ажыратқыш C10А/4, 6кА (JPG, 1.0 MB)
- Фото 6: Төрт полюсты автоматты ажыратқыш C10А/4, 6кА (JPG, 840 KB)
- Фото 7: Төрт полюсты автоматты ажыратқыш C10А/4, 6кА (JPG, 1.0 MB)
- Фото 8: Төрт полюсты автоматты ажыратқыш C10А/4, 6кА (JPG, 906 KB)
- Фото 9: Төрт полюсты автоматты ажыратқыш C10А/4, 6кА (JPG, 1.1 MB)