Үш полюсты нейтральдь (3+N) автоматты ажыратқыш номиналы 40А, AMPARO серiясы, AM6 түрi. Тіл және коммерциялық орнатулардағы электрлі тізбектерін перегрузкалардан және қысқа тұйнықтарынан қорғау үшін арналған.
Негiзгi техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 40A
- Коммутациялық қабiлетi: 6kA
- Iске қосу сипаттамасы: C (қалыпты іске қосу тогы бар тізбектер үшiн)
- Конфигурациясы: 3 фаза + нейтраль (3+N)
- Кернеу: ауыспалы ток (AC)
- Сәйкестену стандарттары: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1
- Өндiргiші: Schrack
Пайдалану параметрлерi:
- Жұмыс температурасының ауқымы: -35°C-ден +70°C-ге дейiн
- Қуат шығыны: 17,25W
- Өлшемдерi (орау-қоршасынсыз): 86 × 72 × 77мм
- Массасы (таза): 0,41кг
Ораудың нұсқалары: бiрлiктi түрде, 3 дана орау, 45 дана орау.
Бұл модульды автоматты ажыратқыш электрлі панельдерге және таратқыш щиттеріне орнатылады, электрсеттердің қауіпсіз режимде жұмыс iстеуін қамтамасыз етеді.
| EAN-код | 9004840013757 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 86,00мм |
| Ені (таза) | 72,00мм |
| Биіктігі (таза) | 77,00мм |
| Массасы (таза) | 0,41кг |
| Қуат шығыны | 17,25W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -35°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 40A |
| Түрі | AM6 |
| Серiясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабiлетi | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндiргiші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 45 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C40А/3+N, 6кА (JPG, 2.7 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C40А/3+N, 6кА (JPG, 3.1 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C40А/3+N, 6кА (JPG, 2.3 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C40А/3+N, 6кА (JPG, 2.3 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C40А/3+N, 6кА (JPG, 2.3 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C40А/3+N, 6кА (JPG, 2.3 MB)
