AMPARO сериясының Schrack өндіруші ішінен номиналды ток 32A болатын бір полюсті автоматты сөндіргіш. Электр тізбегінің перегрузок және қысқа аймалау ағындарынан қорғау үшін арналған. Аппарат 6кА коммутациялық қабілеттігі және B сипаттамасымен ұзақ аймалау ақшасын беріп, қысқа аймалау ағынындағы іс-әрекет байланыстарының селективтігін қамтамасыз етеді және тұрмыстық және өндірістік электр желілеріне сенімді қорғау кепілдейді.
Техникалық параметрлері:
- Конструктивті орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток)
- Жұмыс температурасының диапазоны: -35°C ден +70°C ге дейін
- Номиналды токта қуат шығыны: 4,03W
- Габаритты өлшемдері: 86×18×77 мм
- Салмағы: 0,11 кг
- EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 стандарттарына сәйкес келеді
Аппарат электр бөлінетін сөндіргіш панельдеріндегі модульді орнатуға қолайлы және орта пусковой ток ағынына ие тұтынушылары электр желілерінің және жарықтандыру тізбегінен қорғау үшін арналған.
| EAN-коды | 9004840010886 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 4,03 W |
| Орта температура (минимум) | -35°C |
| Орта температура (максимум) | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс саны | 1 |
| Номиналды ток | 32 A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттігі | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 6кА (JPG, 1.1 MB)
- Фото 2: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 6кА (JPG, 1.3 MB)
- Фото 3: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 6кА (JPG, 2.6 MB)
- Фото 4: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 6кА (JPG, 1.2 MB)
- Фото 5: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 6кА (JPG, 2.5 MB)
- Фото 6: Автоматты сөндіргіш B32А/1, 6кА (JPG, 1.2 MB)
