Серия AMPARO-ның бір полюсты автоматты ажыратқышы электр сызықтарын перегрузкалар мен қысқа тұйықталу ток ағындарынан қорғау үшін арналған. Ажыратқыш номиналды ток 40А және коммутациялық қабілеттігі 6кА болмасы ынамды өндіктік ток сәйкестіктерінде қорғау қамтамасын ұсынады.
Негіздеме сипаттамалары:
- Номиналды ток: 40A
- Іске қосылу сипаттамасы: B (номиналдың 3-5 еселі токта іске қосылу)
- Коммутациялық қабілеттігі: 6kA
- Полюс саны: 1
- Түрі: AM6, AC-MCB
- Қуат шығыны: 4,03W
- Температура диапазоны: -35°C-тан +70°C-ға дейін
Өлшемдер және массасы:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 18,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Таза салмағы: 0,11 кг
Ажыратқыш EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді, Schrack компаниясы өндіктеген. 1, 12 немесе 180 дана бөлектеуінде жеткізіледі.
| EAN-коды | 9004840010893 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 4,03 W |
| Іс орта температурасының минимумы | -35°C |
| Іс орта температурасының максимумы | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 40 A |
| Түрі | AM6 |
| Серия | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеттігі | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 6кА (JPG, 1.0 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 6кА (JPG, 1.3 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 6кА (JPG, 2.5 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 6кА (JPG, 1.3 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 6кА (JPG, 2.6 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B40А/1, 6кА (JPG, 1.3 MB)
