
1 / 9
1 / 9
Бір полюсті нейтральдігі (1+N) номиналды ток 16 А болатын автоматты ажыратқыш, электр сызығын перегруз және қысқа тұйынтықтан қорғау үшін арналған. DIN-рельсіне орнатылады және 1 модульді орын (1TE) алады.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 16 A
- Коммутациялау қабілеті (қысқа сызықта ажыратудың қабілеті): 6 kA
- Іске қосылу сипаттамасы: B (номиналдың 3–5 ток кезінде іске қосылады)
- Конфигурация: 1+N (бір фазалық полюс + нейтраль бір модульде)
- Кернеу: тұрмыстық және өндірістік желілер үшін 230/400 В
Техникалық сипаттамалары:
- Қуат шығыны: 7 W
- Айналасындағы температура диапазоны: –25 °C ден +70 °C ге дейін
- Өлшемдері (УхеңхБ): 86 × 18 × 77 мм
- Салмағы: 0,11 кг
- EAN коды: 9004840013818
Стандарттарға сәйкестігі: Электромагниттік автоматты ажыратқыш EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 нормаларына сәйкес әзірленген, бұл еуропалық жабдықтармен сенімділік және сәйкестілік кепілдендіреді.
Өндіруші: Schrack (AMPARO сериясы)
Орау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 144 шт.
| EAN коды | 9004840013818 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,11 кг |
| Қуат шығыны | 7,00 W |
| Мин. айналасындағы температура | -25°C |
| Макс. айналасындағы температура | 70°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 1+N |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | 1+N бір 1TE-де |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | MCB 1+N on 1MW |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 144 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш B16А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 1.0 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш B16А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 1.8 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш B16А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 3.2 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш B16А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 4.0 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш B16А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 2.9 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш B16А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 1.8 MB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш B16А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 3.3 MB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш B16А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 3.8 MB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш B16А/1+N, 6кА, 1M (JPG, 2.8 MB)