
1 / 6
1 / 6
AMPARO сериясының бір полюсты жүктеме өшіргіші электр тізбектерін жүктеме астында коммутациялау және ажырату үшін арналған. Құрылғы ішінді орнатылған жүктеме негіздеуші ажыратқышы арқасында электрбұйымдарды сенімді және қауіпсіз түрде өшіруді қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 63 А
- Полюстар саны: 1
- Номиналды қуат шығыны: 7 Вт
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C құрамында +55°C
- Габаритті өлшемдер (Ұзындық×Ені×Биіктігі): 75×18×77 мм
- Салмақ: 0,09 кг
- Орындалуы: Жүктеме негіздеуші ажыратқышы
- Өндіруші: Schrack
- Серия: AMPARO
- EAN коды: 9004840023893
Орындалу варианттары:
Төмендегі орақтау нұсқалары ұсынылады: жеке орақтау (1 дана), қорапта (12 дана), мультипак (180 дана).
| EAN коды | 9004840023893 |
|---|---|
| Ұзындық (нетто) | 75,00 мм |
| Ені (нетто) | 18,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмақ (нетто) | 0,09 кг |
| Қуат шығыны | 7,00 Вт |
| Орта ортасының ең төмен температурасы | -25°C |
| Орта ортасының ең жоғары температурасы | 55°C |
| Орындалуы | Изолятор ажыратқышы негіздеуші жүктеме |
| Полюс | 1 |
| Серия | AMPARO |
| Ток күші | 63 A |
| Өндіруші | Schrack |
| Орақтау | 1 дана, 12 дана, 180 дана |