
Діфференциалды қорғау құрылғысы (ДҚҚ) төрт полюсты, номиналды тогы 100 А және пайда болу тогы 100 мА. Ауыспалы ток желілерінде сыздап ағу тогларынан электр сызықтарын қорғау үшін құрастырылған (АС түрі).
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 100 А
- Дифференциалды пайда болу тогы: 100 мА
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Полюс саны: 4
- Пайда болу түрі: ойсалмасыз (кідірісіз)
- Сезімтіліктің түрі: AC (ауыспалы ток)
Техникалық сипаттамалары:
- Қуанscipт шығыны: 18,80 W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C бастап +60°C дейін
- Физикалық өлшемдері: ені 70 мм, биіктігі 80 мм, тереңдігі 71 мм
- Салмағы: 0,32 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998
Өндіруші: Schrack, BC сериясы
Орамасы: 1 шт. немесе 30 шт.
Құрылғы электр тогымен зақымдалудан және сыздап ағу тогы салдарынан туындап отырған өрттен ауыспалы ток бір фазалы және үш фазалы желілерде сенімді қорғау қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840422405 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 70,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 80,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 71,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,32 кг |
| Қуат шығыны | 18,80 W |
| Мин. ортасының температурасы | -25°C |
| Макс. ортасының температурасы | 60°C |
| Түрі | AC (ауыспалы токқа сезімді) |
| Түрі | ойсалмасыз |
| Номиналды ток | 100 A |
| Ток күші | 100 A |
| Пайда болу тогы | 100 мА |
| Номиналды сезімтілік IΔn | 100 мА |
| Полюс | 4 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Норма | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Сериясы | BC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 30 шт. |