
Төрт полюсті қозғалмалы ағымнан қорғау құрылғысы (ӘҚ) номиналды ағымы 40 А және сезімталдығы 300 мА болып табылады, ауыспалы сайындарындағы ағымның ағып кетуінен электрлік сайындарды қорғау үшін ойластырылған. BC сериясына жатады және ағындық айырманың пайда болған сайын бірден сөндіру үшін арналған.
Негізгі техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 40 А
- Өндіктің ағымы (IΔn): 300 мА
- Коммутациялық қабілеттілігі: 10 кА
- Өндіктің түрі: AC (синусоидты ауыспалы ағындық айырмасына сезімтал)
- Сынып: істі өндіктеу (AC түрі)
- Полюстердің саны: 4
- Жұмыс температурасының диапазоны: −25 °C-тан +60 °C-қа дейін
Физикалық сипаттамалары:
- Өлшемдері: 70 × 80 × 71 мм
- Салмағы: 0,32 кг
- Номиналды ток кезінде қуат зақымдануы: 9,60 Вт
- EAN-коды: 9004840393552
Сәйкестік стандарттары:
Құрылғы EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 нормативтік құжаттарына сәйкес өндірілген.
Өндіруші: Schrack
Орындалуы: 1 шт. немесе 30 шт. бойынша орындалуы ұсынылады.
| EAN-коды | 9004840393552 |
|---|---|
| Ені (сорлық) | 70,00 мм |
| Биіктігі (сорлық) | 80,00 мм |
| Тереңдігі (сорлық) | 71,00 мм |
| Салмағы (сорлық) | 0,32 кг |
| Қуат зақымдануы | 9,60 Вт |
| Айналасындағы температураның минимумы | −25 °C |
| Айналасындағы температураның максимумы | 60 °C |
| Түрі | AC (ауыспалы ағымға сезімтал) |
| Түрі | бірден өндіктеу |
| Номиналды ток | 40 А |
| Ағымды күші | 40 А |
| Өндік ағымы | 30 мА |
| Номиналды сезімталдығы IΔn | 30 мА |
| Полюс | 4 |
| Коммутациялық қабілеттіліктері | 10 кА |
| Норма | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Сериясы | BC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындалуы | 1 шт., 30 шт. |