
Төрт полюсті қызмет ету қоры ажыратқышы (ӘҚК/ДЗҚ) номиналды ток 63 А және ишінара ток 30 мА болып келеді, АС түрі (ауыспалы ток әсеріне сезімтал). Коммутациялық қабілеті 10 кА ток ағымдарының кезінде сенімді ажырауды және электр тоғынан қорғауды қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 63 А
- Дифференциалды ағымдың сөндіру тогы: 30 мА
- Әрекет ету түрі: АС (ауыспалы ток)
- Сөндіру уақыты: өзінен өзі
- Полюс саны: 4
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Энергия тұтынуы: 13,40 Вт
- Температуралық диапазон: -25°C-тен +60°C-ге дейін
Өлшемдері және массасы:
- Ені: 70 мм
- Биіктігі: 80 мм
- Тереңдігі: 71 мм
- Массасы: 0,34 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998
Өндіруші: Schrack, BC серисы
Орау: 1 дана немесе 30 дана
| EAN коды | 9004840393613 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 70,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 80,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 71,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,34 кг |
| Энергия шығыны | 13,40 Вт |
| Ең төмен орта температурасы | -25°C |
| Ең жоғары орта температурасы | 60°C |
| Түрі | АС (ауыспалы ток әсеріне сезімтал) |
| Түрі | өзінен өзі |
| Номиналды ток | 63 А |
| Ток күші | 63 А |
| Ағын ағымы | 30 мА |
| Номиналды сезімталдығы IΔn | 30 мА |
| Полюс | 4 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Нормасы | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Серисы | BC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 30 дана |