
Төрт полюсті ток ағымының ұсақтыгынан қорғау құрылғысы (ӘҚҚ/ӘТҚ) номиналды ток 25 А, ағымы ұсақтығының істеу тогы 30 мА және коммутациялық қабілеті 10 кА болатын аппарат. A түріне жатады (токтың импульстік ұсақтығына реагирует) назамдалмаған істеуі бар.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 25 А
- Дифференциалды істеу тогы (IΔn): 30 мА
- Полюс саны: 4
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Істеу түрі: A (импульстік тұрақты ток ағымына сезімтал)
- Істеу уақыты: назамдалмаған (ұзамдалмаған істеу түрі)
- Қуат шығыны: 3,10 Вт
- Істеу температура ауқымы: -25°C ден +55°C ға дейін
Физикалық өлшемдер және массасы:
- Ені: 70 мм
- Биіктігі: 80 мм
- Тереңдігі: 71 мм
- Нетто салмағы: 0,32 кг
Нормативтік база:
ӘҚҚ EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орама: 1 дана немесе 30 дана орамасында өндіріледі.
| EAN коды | 9004840393781 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 70,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 80,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 71,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,32 кг |
| Қуат шығыны | 3,10 Вт |
| Мин. ортасының температурасы | -25°C |
| Макс. ортасының температурасы | 55°C |
| Түрі | A (импульстік токке сезімтал) |
| Түрі | Назамдалмаған |
| Номиналды ток | 25 А |
| Ток күші | 25 А |
| Істеу тогы | 30 мА |
| Номиналды сезімтылығы IΔn | 30 мА |
| Полюс | 4 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Стандарт | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Сериясы | BC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орама | 1 дана, 30 дана |