
1 / 9
1 / 9
Төрт полюсты дифференциалды ток қорғау құрылғысы (ҰЗҚ) номиналы 40A және сезімталдығы 30mA А түрінің. Электрлік қызметтесу ойынынан және жерге ағындарынан электрлік тізбектерін қорғау үшін құрастырылған.
Негіздегі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 40A
- Іске қосу тогы (IΔn): 30mA
- Ауыстыру қабілеті: 10кА
- Іске қосу түрі: өтінбеген
- Сезімталдық түрі: А (импульстілі және ауыспалы дифференциалды токқа сезімталды)
- Полюс саны: 4
- Қуат шығыны: 9,60W
Жұмыс істеу шарттары:
- Температура ауқымы: -25°C-тан +60°C-қа дейін
- Қорғау дәрежесі: EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 нормаларына сәйкес
Габаритті өлшемдер және салмағы:
- Ені: 70,00мм
- Биіктігі: 80,00мм
- Тереңдігі: 71,00мм
- Салмағы: 0,32кг
Өндіргіш: Schrack, BC сериясы. 1 дана немесе 30 даналық орындарында ұсынылады.
| EAN-коды | 9004840393842 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 70,00мм |
| Биіктігі (нетто) | 80,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 71,00мм |
| Салмағы (нетто) | 0,32кг |
| Қуат шығыны | 9,60W |
| Барлық ортаның ең төмен температурасы | -25°C |
| Барлық ортаның ең жоғарық температурасы | 60°C |
| Түрі | A (импульстілі токқа сезімталды) |
| Іске қосу түрі | өтінбеген |
| Номиналды ток | 40A |
| Ток куаты | 40A |
| Іске қосу тогы | 30mA |
| Номиналды сезімталдық IΔn | 30mA |
| Полюс | 4 |
| Ауыстыру қабілеті | 10kA |
| Нормасы | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Сериясы | BC |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орындау | 1 дана, 30 дана |
- Фото 1: ҰЗҚ (ВДТ) 40A/4, 10кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 1.4 MB)
- Фото 2: ҰЗҚ (ВДТ) 40A/4, 10кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 2.4 MB)
- Фото 3: ҰЗҚ (ВДТ) 40A/4, 10кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 3.2 MB)
- Фото 4: ҰЗҚ (ВДТ) 40A/4, 10кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 3.0 MB)
- Фото 5: ҰЗҚ (ВДТ) 40A/4, 10кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 3.2 MB)
- Фото 6: ҰЗҚ (ВДТ) 40A/4, 10кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 2.4 MB)
- Фото 7: ҰЗҚ (ВДТ) 40A/4, 10кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 3.2 MB)
- Фото 8: ҰЗҚ (ВДТ) 40A/4, 10кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 2.8 MB)
- Фото 9: ҰЗҚ (ВДТ) 40A/4, 10кА, 30мА, А түрі, BC сериясы (JPG, 3.5 MB)