
1 / 9
1 / 9
Қорғау дифференциалды ток құрылғысы (ҚЗУ) номиналы 25 А және сезімталығы 30 мА, АС түрі, ток ағымы ыртығуларында ажырау үшін есептелген. Электрлік ток соққысынан және оның ажырау арқылы туындаған өндіктерден электрлік сызықтарын қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 25 А
- Ажыраған ток (сезімталық): 30 мА
- Номиналды ажырату қабілеті: 6 кА
- Әрекет түрі: AC (айнымалы ток ағымына сезімтал)
- Класс: Уақытсыз (B түрі)
- Полюстердің саны: 2
- Жұмыс қуаты: екі полюсты ҚЗУ үшін стандартты
Техникалық сипаттамалары:
- Қуат шығыны: 1,30 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -25°C бастап +55°C дейін
- Өлшемдері (Е × Б × Т): 35 × 80 × 71 мм
- Таза салмағы: 0,22 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
ҚЗУ EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Сериясы: BC
Орау: 1 дана және 60 дана орау комплектінде қол жетімді.
| EAN коды | 9004840394023 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,00 мм |
| Биіктігі нетто | 80,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 71,00 мм |
| Таза салмағы | 0,22 кг |
| Қуат шығыны | 1,30 W |
| Төмен температура шегі | -25°C |
| Жоғары температура шегі | 55°C |
| Түрі | АС (айнымалы ток ағымына сезімтал) |
| Түрі | уақытсыз |
| Номиналды ток | 25 А |
| Ток ағымы | 25 А |
| Ажыраған ток | 30 мА |
| Номиналды сезімталық IΔn | 30 мА |
| Полюс | 2 |
| Ажырату қабілеті | 6 кА |
| Норма | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Сериясы | BC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 60 дана |
- Фото 1: ҚЗУ (ВДТ) 25А/2, 6кА, 30мА, АС түрі, B сериясы (JPG, 2.3 MB)
- Фото 2: ҚЗУ (ВДТ) 25А/2, 6кА, 30мА, АС түрі, B сериясы (JPG, 1.5 MB)
- Фото 3: ҚЗУ (ВДТ) 25А/2, 6кА, 30мА, АС түрі, B сериясы (JPG, 2.2 MB)
- Фото 4: ҚЗУ (ВДТ) 25А/2, 6кА, 30мА, АС түрі, B сериясы (JPG, 2.1 MB)
- Фото 5: ҚЗУ (ВДТ) 25А/2, 6кА, 30мА, АС түрі, B сериясы (JPG, 1.9 MB)
- Фото 6: ҚЗУ (ВДТ) 25А/2, 6кА, 30мА, АС түрі, B сериясы (JPG, 1.4 MB)
- Фото 7: ҚЗУ (ВДТ) 25А/2, 6кА, 30мА, АС түрі, B сериясы (JPG, 2.2 MB)
- Фото 8: ҚЗУ (ВДТ) 25А/2, 6кА, 30мА, АС түрі, B сериясы (JPG, 2.1 MB)
- Фото 9: ҚЗУ (ВДТ) 25А/2, 6кА, 30мА, АС түрі, B сериясы (JPG, 2.2 MB)