
ҚҚА (БДТ) 63А/4 6кА 30мА А түрі — төрт полюсты дифференциалды автоматты ажыратқыш (дифференциалды ток құрылғысынан қорғау құрылғысы) Schrack компаниясының BC сериясы.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 63A
- Номиналды сезімталдық (IΔn): 30mA
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Сезімталдық түрі: A (айнымалы және импульстік түзетілген ағынға реакция береді)
- Жұмыс істеу уақыты: өндіріс
- Полюстар саны: 4
Техникалық сипаттамалары: ҚҚА электр ауыстырмасында тікелей және жанама электрлік ток соғуынан қорғау қамтамасыз етеді номиналды кернеу 440В дейін. Аппарат регламенттелген уақыт ішінде белгіленген дифференциалды ток асылғанда жұмыс істейді.
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -25°C бастап +60°C дейін
- Қуат шығыны: 13,40W
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 70,00мм
- Биіктігі: 80,00мм
- Тереңдігі: 71,00мм
- Таза массасы: 0,32кг
Норматив сәйкестігі: ҚҚА EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 талаптарына сәйкес өндірілген.
Орналасуы: 1 бірлік, 30 бірлік
| EAN-коды | 9004840394214 |
|---|---|
| Ені нетто | 70,00мм |
| Биіктігі нетто | 80,00мм |
| Тереңдігі нетто | 71,00мм |
| Таза массасы | 0,32кг |
| Қуат шығыны | 13,40W |
| Айналасындағы ортаның минимум температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ортаның максимум температурасы | 60°C |
| Түрі | A (импульстік ағынға сезімтал) |
| Түрі | өндіріс |
| Номиналды ток | 63A |
| Ток күші | 63A |
| Ажырату ағымы | 30mA |
| Номиналды сезімталдық IΔn | 30mA |
| Полюс | 4 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Норма | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Сериясы | BC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналасуы | 1 бірлік, 30 бірлік |