
1 / 6
1 / 6
Қосымша байланыс 1НО+1НЗ бұран, ВМ және ВО үшін
Артикул: BD900006--
6 100 ₸
Тапсырыспен
Электромагниттік ажыратқыштар және модульдік автоматты ажыратқыштар ВМ және ВО сериясы үшін қосымша көмекші байланыс. Байланыс бір ашатын (1НО) және бір жабатын (1НЗ) байланыстан және бұран крепленнесінен тұрады.
Техникалық параметрлер:
- Байланыс түрі: 1 ашатын + 1 жабатын
- Қуат шығыны: 0,50 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -25°C-тан +60°C-қа дейін
- Сәйкестігі: LS, LS/FI, MP (BE4)
- Крепление: бұран
Нормативтік сәйкестік:
- EN 60947-1:2007 + A1:2011 + A1:2014
- EN 60947-5-1:2004 + A1:2009
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау: бір упаковкада 1, 4 немесе 120 дана варианты бар.
| EAN-коды | 9004840222586 |
|---|---|
| Ені нетто | 8,90 мм |
| Биіктігі нетто | 80,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 60,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,04 кг |
| Қуат шығыны | 0,50 W |
| Төменгі температура шегі | -25°C |
| Жоғарғы температура шегі | 60°C |
| Өнімінің қызметі | LS, LS/FI, MP (BE4) |
| Көмекші байланыстар | 1 ашатын байланыс + 1 жабатын байланыс |
| Орындалуы | Аксессуарлар |
| Норма | EN 60947-1:2007 + A1:2011 + A1:2014, EN 60947-5-1:2004 + A1:2009, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 120 дана |
- Фото 1: Қосымша байланыс 1НО+1НЗ бұран, ВМ және ВО үшін (JPG, 376 KB)
- Фото 2: Қосымша байланыс 1НО+1НЗ бұран, ВМ және ВО үшін (JPG, 730 KB)
- Фото 3: Қосымша байланыс 1НО+1НЗ бұран, ВМ және ВО үшін (JPG, 332 KB)
- Фото 4: Қосымша байланыс 1НО+1НЗ бұран, ВМ және ВО үшін (JPG, 689 KB)
- Фото 5: Қосымша байланыс 1НО+1НЗ бұран, ВМ және ВО үшін (JPG, 333 KB)
- Фото 6: Қосымша байланыс 1НО+1НЗ бұран, ВМ және ВО үшін (JPG, 326 KB)