
1 / 9
1 / 9
Двигательді қорғау автоматы 1-1.6А/3 BE2
Артикул: BE200160--
15 430 ₸
Қоймада бар
Двигательді қорғау автоматы 1-1.6А/3 BE2 — Schrack өндіктеген үш полюсты двигательді қорғау ажыратқышы, асинхронды электрдвигательдердің артық жүктемесінен және қысқа тұйықтамасынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Термиялық сырға шегу диапазоны: 1,0–1,6 А
- АС-3 кезінде номиналды сыра: 1,60 А
- Қысқа тұйықтау сырасы: 22,50 А
- Номиналды жұмыс кернеуі: 230/240 В, 400/415 В, 440 В, 500 В, 690 В
- Номиналды жиілігі: 50/60 Гц
- Номиналды оқшау кернеуі [Ui]: 690 В
- Номиналды импульстік төтеп беретін кернеу [Uimp]: 8000 В
- Конструкция: 3 жабатын негіздік байланыс + 1 жабатын + 1 ашатын көмекші байланыс
- Артық жүктеме сырасының түрі: Термиялық
- Ажыратылу сыныбы: Class 10A
- Стандарттар: IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1
Механикалық және электрлік төтеп беруі:
- Негіздік контактылардың механикалық төтеп беруі: 100 000 айналым
- Көмекші контактылардың механикалық төтеп беруі: 100 000 айналым
- АС-3 кезінде максималды ажыратылу жиілігі: 30 сағатына
- Қуат шығыны: 6,0 Вт
Істі жүргіздіктің техникалық шарттары:
- Айналамасының температура ауқымы: −5 °C төлеу +40 °C дейін
- Салыстырмалы ылғалдылығы: 50%
- Орнату максималды биіктігі: 2000 м
- Лайлану дәрежесі: 3-ші дәреже
- Қорғау дәрежесі: IP20
- Электрлік соққыдан қорғану: Саусақты ұстамас өңдеу
Орнату және қосылу:
- Қосылу түрі: Резьбелік клеммалар
- Негіздік өткіш қиманы: 8,8 мм² дейін
- Негіздік кабельдің килірілу моменті: 1,7 Нм
- Басқару тізбегінің кабельдерінің килірілу моменті: 1,2 Нм
- Орнату әдісі: U-тәрізді шиналарда
- Тиме бойынша рұқсатты ауытқулар: ±5°
- Горизонталь жазықтықта рұқсатты ауытқулар: ±5°
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 44,50 мм
- Биіктігі: 94,90 мм
- Тереңдігі: 91,30 мм
- Таза салмақ: 0,29 кг
Тауарды анықтау:
- EAN коды: 9004840796315
- Өндіктеуші: Schrack
- Орау: 1 дана, 60 данадан тұратын қорап
| EAN коды | 9004840796315 |
|---|---|
| Ені, нетто | 44,50 мм |
| Биіктігі, нетто | 94,90 мм |
| Тереңдігі, нетто | 91,30 мм |
| Салмағы, нетто | 0,29 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 Вт |
| Минималды айналамасының температурасы | −5 °C |
| Максималды айналамасының температурасы | 40 °C |
| Сыра ауқымы | 1,0–1,6 A |
| Түрі | Двигательді қорғау ажыратқышы |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 230/240 В, 400/415 В, 440 В, 500 В, 690 В |
| Номиналды жиілігі | 50/60 Гц |
| Номиналды импульстік төтеп беретін кернеу [Uimp] | 8000 В |
| Номиналды оқшау кернеуі [Ui] | 690 В |
| Реттеңіз болатын сыра ауқымы | 1–1,6 A |
| АС-3 кезінде сырайлау сырасы | 1,60 A |
| Қысқа тұйықтау сырасының орнату мәні | 22,50 A |
| Стандарт | IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 |
| Шығарылу сыныбы | Class 10A |
| Полюс | 3 |
| Механикалық төтеп беруі негіздік байланыстар (операциялық айналым) | 100 000 |
| Механикалық төтеп беруі көмекші байланыстар (айналым) | 100 000 |
| АС-3 кезінде сағатына максималды ажыратылу жиілігі | 30 |
| Артық жүктеме сырасының конструкциясы | Термиялық |
| Салыстырмалы ылғалдылығы | 50% |
| Электрлік соққыдан қорғану | Саусақ-өнімсіз |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Қосылу түрі | Резьбелік клемма |
| Негіздік контактылары кабель қосу үшін диаметрі | 8,8 мм² |
| Килірілу моменті [негіздік кабель] | 1,7 Нм |
| Килірілу моменті [басқару тізбегінің кабельдері] | 1,2 Нм |
| Орнату позициясы максималды ауытқулары тиме бойынша | 5° |
| Орнату позициясы максималды ауытқулары горизонталь жазықтықта | 5° |
| Максималды биіктігі | 2000 м |
| Лайлану дәрежесі | 3 |
| Негіздік контактылар | 3 жабатын байланыс |
| Қосымша көмекші контактылар | 1 жабатын байланыс + 1 ашатын байланыс |
| Орнату | U-тәрізді шина |
| Өндіктеуші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 60 дана |
- Фото 1: Двигательді қорғау автоматы 1-1.6А/3 BE2 (JPG, 275 KB)
- Фото 2: Двигательді қорғау автоматы 1-1.6А/3 BE2 (JPG, 272 KB)
- Фото 3: Двигательді қорғау автоматы 1-1.6А/3 BE2 (JPG, 359 KB)
- Фото 4: Двигательді қорғау автоматы 1-1.6А/3 BE2 (JPG, 341 KB)
- Фото 5: Двигательді қорғау автоматы 1-1.6А/3 BE2 (JPG, 356 KB)
- Фото 6: Двигательді қорғау автоматы 1-1.6А/3 BE2 (JPG, 440 KB)
- Фото 7: Двигательді қорғау автоматы 1-1.6А/3 BE2 (JPG, 409 KB)
- Фото 8: Двигательді қорғау автоматы 1-1.6А/3 BE2 (JPG, 410 KB)
- Фото 9: Двигательді қорғау автоматы 1-1.6А/3 BE2 (JPG, 288 KB)