
Электрдвигатель қорғау автоматты ажыратқышы 32-40A/3 BE2
Артикул: BE214000--
46 470 ₸
Тапсырыспен
Электрдвигатель қорғау автоматты ажыратқышы 32-40A/3 BE2 — Schrack өндіктігінің үш полюсты ажыратқышы, асинхронды электрдвигателерді перегреудің және қысқа тұтқаудың зақымдығынан қорғау үшін арналған.
Негіздік сипаттамалары:
- Ағымдың срабатывание диапазоны: 32,0–40,0A (реттелетін диапазон 30–40A)
- Номиналдық жұмыс кернеуі: 400/415V, 660/690V
- Номиналдық жиілігі: 50–60 Hz
- Изоляцияның номиналдық кернеуі [Ui]: 690V
- Импульстық ұстайтын номиналдық кернеу [Uimp]: 8000V
- AC-3 кезінде өтелу ағымы: 40A
- Қысқа тұтқау расцепителінің орнату мәні: 560A
- Өтелу класы: Class 10A
- Қорғау деңгейі: IP20
Конструктивтік параметрлері:
- Корпустың өлшемі: 1 DIN-релс модулі
- Нетто өлшемдері (ШхВхГ): 63,60 × 118,40 × 119,50 мм
- Нетто салмағы: 0,93 кг
- Қуат шығыны: 22,00 W
- Қосылым түрі: резьбалы ажыратқыштар
- Қосылмалы кабельдердің диаметрі: 25 mm² дейін
- Негіздік кабельді қысуының момент: 6 Nm
Пайдалану шарттары:
- Қоршеген аймақ температура диапазоны: –5…+40°C
- Салыстырмалы ылғалдылық: 50%
- Ең жоғарғы орнату биіктігі: 2000 м
- Ластану деңгейі: 3
- Монтаж кезінде ең үлкен ауытқу (горизонталь жазықтығы): 5°
Сенімділігі:
- Негіздік контактілердің механикалық ұзақтығы: 100 000 операция
- Қосалқы контактілердің механикалық ұзақтығы: 100 000 операция
Нормативтік құжаттар:
IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 стандарттарына сәйкес келеді.
EAN-коды: 9004840796421
Орауы: 1 шт. немесе 12 шт. орауында
| EAN-коды | 9004840796421 |
|---|---|
| Ені нетто | 63,60 мм |
| Биіктігі нетто | 118,40 мм |
| Тереңдігі нетто | 119,50 мм |
| Салмағы нетто | 0,93 кг |
| Қуат шығыны | 22,00 W |
| Ең төменгі қоршеген аймақ температурасы | -5°C |
| Ең жоғарғы қоршеген аймақ температурасы | 40°C |
| Өлшемі | 1 |
| Ағымдың диапазоны | 32,0-40,0 A |
| Түрі | Электрдвигатель қорғау ажыратқышы |
| Номиналдық жұмыс кернеуі | 400/415V, 660/690V |
| Номиналдық жиілігі | 50 - 60 Hz |
| Номиналдық импульстық ұстайтын кернеу [Uimp] | 8000V |
| Номиналдық изоляция кернеуі [Ui] | 690V |
| Реттелетін ағым диапазоны | 30-40A |
| AC-3 кезінде номиналдық өтелу ағымы | 40A |
| Қысқа тұтқау расцепителінің орнату мәні | 560A |
| Стандарт | IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 |
| Өтелу класы | Class 10A |
| Негіздік контактінің механикалық ұзақтығы (операция циклі) | 100000 |
| Қосалқы контактінің механикалық ұзақтығы (цикл) | 100000 |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 50% |
| Қорғау деңгейі | IP20 |
| Қосылым түрі | Резьбалы ажыратқыш |
| Кабель қосылуының негіздік контактінің диаметрі | 25 mm² |
| Қысуының момент [негіздік кабель] | 6 Nm |
| Монтаж орнының горизонталь жазықтығындағы ең үлкен ауытқу | 5° |
| Ең жоғарғы биіктік | 2000 м |
| Ластану деңгейі | 3 |
| Өндіктегі | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 12 шт. |