
Қозғалтқыш қоршеген ұлғайтқыш автоматы 37-50A/3 BE2
Артикул: BE215000--
46 470 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқыш қоршеген ұлғайтқыш үш фазалы желілер үшін реттеліметін ток диапазоны 37–50 A болатын аппарат. Асинхронды қозғалтқыштарды перегрузкалардан және қысқа тұйын сондықтарынан қорғау үшін арналған.
Негіздегі сипаттамалары:
- Номиналды кернеулер: 400/415 V және 660/690 V
- Номиналды жиілігі: 50–60 Hz
- Полюстар саны: 3
- Ток реттеу диапазоны: 37–50 A
- Қысқа тұйын расцепителі тогы: 700 A
- Номиналды импульстік төзімді кернеу: 8000 V
- Номиналды оқшау кернеуі: 690 V
- Босату класы: Class 10A
- Перегрузка расцепителі түрі: Жылулық
Контактілер:
- Негіздегі контактілер: 3 жабатын контакт
- Көмекші контактілер: 1 жабатын + 1 ашатын контакт
Механикалық ұзақтығы:
- Негіздегі контактілер: 100 000 циклы
- Көмекші контактілер: 100 000 циклы
- Максималды коммутация жиілігі (AC-3): сағатына 30 операция
Қосу:
- Қосу түрі: Резьба клеммасы
- Кабельдің максималды қиманы: 25 mm²
- Негіздегі кабельдің сығу моменті: 6 Nm
- Орнату: U-тәрізді шина
Пайдалану шарттары:
- Температура диапазоны: −5 °C дан +40 °C дейін
- Салыстырмалы ылғалдылығы: 50%
- Қорғау дәрежесі: IP20
- Максималды орнату биіктігі: 2000 м
- Ластану дәрежесі: 3
- Электрлік сокқудан қорғау: Сормаға тигінуден қорғау
- Орнату кезінде допустимое ауытқу: ±5° (тік және көлденең)
Пайдаланатын қуаты: 22 W
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 63,60 mm
- Биіктігі: 118,40 mm
- Тереңдігі: 119,50 mm
- Салмағы: 0,93 kg
Стандарттары: IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1
Өндіруші: Schrack
| EAN-коды | 9004840876031 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 63,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 118,40 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 119,50 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,93 кг |
| Қуат шығыны | 22,00 W |
| Мин. айналасындағы температура | -5°C |
| Макс. айналасындағы температура | 40°C |
| Өлшемі | 1 |
| Ток диапазоны | 37,0-50,0 A |
| Түрі | Қозғалтқыш қоршеген ұлғайтқышы |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400/415 V, 660/690 V |
| Номиналды жиілігі | 50 - 60 Hz |
| Номиналды импульстік төзімді кернеу [Uimp] | 8000 V |
| Номиналды оқшау кернеуі [Ui] | 690 V |
| Реттеліметін ток диапазоны | 37-50 A |
| AC-3 төлік расцепителінің номиналды тогы | 50 A |
| Қысқа тұйын расцепителінің орнату мәні | 700 A |
| Стандарты | IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 |
| Босату класы | Class 10A |
| Полюсы | 3 |
| Механикалық ұзақтығы (негіздегі контакт циклы) | 100000 |
| Механикалық ұзақтығы (көмекші контакт циклы) | 100000 |
| AC-3 сағатына максималды коммутация жиілігі | 30 |
| Перегрузка босату дизайны | Жылулық |
| Салыстырмалы ылғалдылығы | 50% |
| Электрлік сокқудан қорғау | Сормаға тигінуден қорғау |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Қосу түрі | Резьба клеммасы |
| Негіздегі контактілерінің диаметрі кабельді қосу үшін | 25 мм² |
| Сығу моменті [негіздегі кабель] | 6 Nm |
| Орнату позициясы макс. тік ауытқу | 5° |
| Орнату позициясы макс. көлденең ауытқу | 5° |
| Макс. биіктігі | 2000 м |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Негіздегі контактілер | 3 жабатын контакт |
| Қосымша көмекші контактілер | 1 жабатын контакт + 1 ашатын контакт |
| Орнату | U-тәрізді шина |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 12 шт. |