
Қозғалтқыштың қорғау автоматы 0.16-0.25А/3 BE5
Артикул: BE500250--
22 490 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқыштың қорғау автоматы электрлі қозғалтқыштарды перегрузкадан және қысқа тұйықтау ағындарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы номиналды токтан асқан кезде немесе төтенше режим орын алған кезде схеманы сенімді түрде ажыратады.
Негізгі параметрлері:
- Ток реттеу диапазоны: 0,16-0,25 A
- Қысқа тұйықтау режимінің есептік қуаты: 100 kA
- Қуат шығыны: 6 W
- Өлшемі: BE5 (стандартты DIN-рельске орнату)
- Пайдалану температура диапазоны: -25°C-тан +55°C-қа дейін
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 93 мм
- Тереңдігі: 76 мм
- Салмағы: 0,30 кг
Автомат өндірістік және коммерциялық желілердегі төмен қуатты үш фазалы электрлі қозғалтқыштарға селективті қорғау қамтамасыз етеді. Бақылау щиттері мен басқару панелерінің стандартты DIN-рельсесіне оңай орнатылады.
| EAN-коды | 9004840256154 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 93,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 76,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,30 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 W |
| Орта ыстылығының минимум | -25°C |
| Орта ыстылығының максимум | 55°C |
| Ток диапазоны | 0,16-0,25 A |
| Қысқа тұйықтау режимінің есептік қуаты | 100 kA |
| Түрі | Қозғалтқыштың қорғау ажыратқышы |
| Өлшемі | BE5 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 70 шт. |