
Қозғалтқыш қорғау автоматы 4.0-6.3А/3 BE5
Артикул: BE506300--
26 160 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқыш қорғау автоматы электр қозғалтқыштарын перегрузокадан және қысқа тұйықтау ағынынан қорғау үшін арналған. Аппарат пайдалану барлық шарттарында сенімді жұмысты қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалар:
- Ток ауқымы: 4,0-6,3 А
- Номиналды ажырату қабілеті: 100 кА
- Корпус өлшемі: BE5 (модульды пішін)
- Қуат шығыны: 6,00 Вт
- Температура ауқымы: -25°C-тан +55°C-қа дейін
Габаритті өлшемдері және салмақ:
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 93 мм
- Тереңдігі: 76 мм
- Салмақ: 0,36 кг
Ондай жасағы: Schrack. Өндіріс және энергетикалық орнатулардағы қозғалтқыштарды сенімді қорғау.
| EAN-коды | 9004840256222 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 93,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 76,00 мм |
| Салмақ (нетто) | 0,36 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 Вт |
| Ең төмен айналадағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналадағы температура | 55°C |
| Ток ауқымы | 4,0-6,3 А |
| Қысқа тұйықтау ағынының есептелген қабілеті | 100 кА |
| Түрі | Қозғалтқыш қорғау ажыратқышы |
| Өлшемі | BE5 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 70 шт. |