
Қозғалтқыш қорғау автоматты ажыратқышы 10-16A/3 BE5
Артикул: BE516000--
29 840 ₸
Қоймада бар
Двигатель қорғау автоматты ажыратқышы асинхронды электр қозғалтқыштарын артық жүктемелік және қысқа тұйындамалық істі ағынындан қорғау үшін арналған. Құрылғы номиналды ток асып кеткен кезде схеманы сенімді түрде өшіріп тастайды.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток диапазоны: 10–16 A
- Қысқа тұйындамалық істі ағынының есептелген қуаты: 50 kA
- Қуат шығыны: 6 W
- Өлшемі: BE5 (бір модульді форм-фактор)
- Айналайтын ортасының температура диапазоны: –25 °C ден +55 °C дейін
- Монтажы: DIN-рейка стандарт ені 45 мм
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 93 мм
- Тереңдігі: 76 мм
- Салмағы: 0,30 кг
Автомат ажыратқыш Schrack компаниясы өндіргені және өндірістік және коммуналдық назначение бөлу щиттері мен электр панельдеріне орнатуға арналған.
| EAN-коды | 9004840256246 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 93,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 76,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,30 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 W |
| Айналайтын ортасының ең төмен температурасы | –25 °C |
| Айналайтын ортасының ең жоғары температурасы | +55 °C |
| Ток диапазоны | 10,0–16,0 A |
| Қысқа тұйындамалық істі ағынының есептелген қуаты | 50 kA |
| Түрі | Қозғалтқыш қорғау ажыратқышы |
| Өлшемі | BE5 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қойма | 1 шт., 70 шт. |