
Электр двигателінің 25-32A/3 BE5 қорғау автоматы
Артикул: BE532000--
49 640 ₸
Тапсырыспен
Электр двигателінің қорғау автоматы перегрузу және қысқа тұйықтау арқасынан электр двигателерін қорғау үшін арнайтылған. Құрылғы орнатылған токтан асып кеткен кезде немесе ауырлық жағдайы туындаған кезде сызықтың сенімді ажырауын қамтамасыз етеді.
Негіздеме сипаттамалары:
- Ток ажырау ауқымы: 25–32 A
- Қысқа тұйықтау есептеліп отырған қуаты: 16 kA
- Қуат шығыны: 6 W
- Температура ауқымы: −25 °C-тен +55 °C-ге дейін
- Өлшем: BE5 (стандартты DIN-релсі)
- Габариттері: ені 45 мм, биіктігі 93 мм, тереңдігі 76 мм
- Массасы: 0,30 кг
Өндіруші: Schrack
Құрылғы үш фазалы электр двигателерін қорғау талаптарына сәйкес келеді және электр шкафтарындағы стандартты DIN-релсіге орнатуға болады.
| EAN коды | 9004840495263 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 93,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 76,00 мм |
| Массасы (нетто) | 0,30 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 W |
| Ең төмен орталық ортасының температурасы | −25 °C |
| Ең жоғары орталық ортасының температурасы | 55 °C |
| Ток ауқымы | 25,0–32,0 A |
| Қысқа тұйықтау есептеліп отырған қуаты | 16 kA |
| Түрі | Электр двигателінің қорғау ажыратқышы |
| Өлшемі | BE5 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 70 шт. |