
BK003523 үшін құрамдық болат пластинасынан жасалған есік, 3 қатар
13 100 ₸
BK003523 электр таралту щиты үшін құрамдық болат пластинасынан жасалған есік, 3 қатарлы конфигурация. Электр таралту құрылғысының ішкі компоненттерін жабу және қорғау мақсатында ұйғарылған.
Техникалық сипаттамалары:
- Материалы: Құрамдық болат пластинасы
- Қапталау түсі: RAL 9010 (ақ түс)
- Өлшемдері (ЕхТхТ): 283 × 490 × 12 мм
- Салмағы: 1,07 кг
- Сәйкестігі: BK003523, 3 қатарлы конфигурация
- Галогендер: Болып табылмайды (Halogen-free)
- Өндіргіш: Schrack
- EAN: 9004840970302
Жеткізу:
Есік 1 дана немесе 5 данадан тұратын орамалармен жеткізіледі. 12 мм профиль қалыңдығы конструкцияның қажетті қатаңдығын қамтамасыз етеді. RAL 9010 ұнтақты қапталамасы бар құрамдық болат пластинасынан жасалған орындалуы ауыл шаруашылық ортасында коррозияға төзімділік және ұзақ қызмет ету мерзімін кепілдендіреді.
Сипаттамалары: EAN-коды: 9004840970302 Ені нетто: 283,00 мм Биіктігі нетто: 490,00 мм Тереңдігі нетто: 12,00 мм Салмағы нетто: 1,07 кг Орындалуы: Аксессуарлар Түсі: RAL 9010 Өндіргіш: Schrack Материалы - Есік: Құрамдық болат пластинасы Halogen-free: Иә Орамасы: 1 дана, 5 дана
| EAN-коды | 9004840970302 |
|---|---|
| Ені нетто | 283,00 мм |
| Биіктігі нетто | 490,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 12,00 мм |
| Салмағы нетто | 1,07 кг |
| Орындалуы | Аксессуарлар |
| Түсі | RAL 9010 |
| Өндіргіш | Schrack |
| Материалы - Есік | Құрамдық болат пластинасы |
| Halogen-free | Иә |
| Орамасы | 1 дана, 5 дана |