
1 / 5
1 / 5
Накладной щит, 3-қатар, 36 модуль, есігісіз, IP30
Артикул: BK003523--
26 510 ₸
Қоймада бар
Модульды накладной щит өндірістік және коммерциялық объектілерде электрлік тізбектерді бөлу және қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Модульдің саны: 36 (3 қатардан 12 модуль)
- Қорғау деңгейі: IP40
- Орындалуы: Сыртқы монтаж (накладной), есігісіз
- Габаритты өлшемдері: 310 × 502 × 96 мм (ені × биіктігі × тереңі)
- Таза салмағы: 2,15 кг
- Жұмыс температурасы: -25°C ден +40°C-ға дейін
Конструкциялық ерекшеліктері:
- Галогенсіз ядромасқа төзімді материалдан жасалған корпус (Halogen-free)
- Ақ түсі RAL 9003 (Signalweiß)
- Модульдің стандартты қадамы: 17,5 мм (TE)
- Жүктегендегі қуатты шығыны: -30 Вт
- Өндіруші: Schrack
Сипаттамасы:
Щит модульды құрылғылармен (автоматты өтемдіктер, дифференциялды автоматтар, реле және басқа да стандартты енінің модульдері) үйлесімді және қосымша шкафты пайдаланбай қабырғаға монтаждау үшін арналған. Есіктің болмауы модульдерге тез қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
Жеткізу нұсқалары: Бір бірлік немесе 5 бірліктік орамдарда.
| EAN-коды | 9004840970265 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 310,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 502,00 мм |
| Тереңі (нетто) | 96,00 мм |
| Таза салмағы | 2,15 кг |
| Қуатты шығыны | -30,00 W |
| Ортасының мин. температурасы | -25°C |
| Ортасының макс. температурасы | 40°C |
| Орындалуы | Сыртқы монтаж, есігісіз |
| Қатарлар | 3 |
| Серияда TE | 12 |
| Қорғау деңгейі | IP40 |
| Түсі | RAL 9003 (Signalweiß) |
| Өндіруші | Schrack |
| Halogen-free | Иә |
| Орамдау | 1 бірлік, 5 бірлік |
- Фото 1: Накладной щит, 3-қатар, 36 модуль, есігісіз, IP30 (JPG, 2.5 MB)
- Фото 2: Накладной щит, 3-қатар, 36 модуль, есігісіз, IP30 (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: Накладной щит, 3-қатар, 36 модуль, есігісіз, IP30 (JPG, 2.1 MB)
- Фото 4: Накладной щит, 3-қатар, 36 модуль, есігісіз, IP30 (JPG, 2.4 MB)
- Фото 5: Накладной щит, 3-қатар, 36 модуль, есігісіз, IP30 (JPG, 1.4 MB)