
1 / 5
1 / 5
Ашық түрдегі сыбайлас щит, 2-қатар, 24 модуль, есігісіз, IP30
Артикул: BK003522--
19 320 ₸
Қоймада бар
Сыбайлас орнату үшін арналған таралтқыш щит есігісіз. Модульдік құрылғыларды екі қатарға орнату үшін есептелген.
Техникалық сипаттамалары:
- Модульдердің саны: 24 (2 қатар × 12 TE)
- Модульдік: қатарына 12 TE
- Габаритті өлшемдері (БхЕхТ): 377 × 310 × 96 мм
- Салмағы: 1,5 кг
- Қорғау дәрежесі: IP40
- Орындалуы: Сыбайлас монтаж, есігісіз
- Жұмыс температурасының ауқымы: -25°C ден +40°C қа дейін
- Қуат шығыны: -26 W
- Материалы: Галогенсіз (Halogen-free)
- Түсі: RAL 9003 (сигналдық ақ)
- Өндіруші: Schrack
Қолдану облысы:
Щит модульдік автоматты ажыратқыштарды, дифференциалдық ажыратқыштарды, реле және басқа DIN-рельсті құрылғыларды тұрмыстық және өндірістік желілерде орналастыру үшін арналған. Есігісіз ашық конструкция техникалық қызмет көрсеткен кезде және қайта конфигурациялау кезінде элементтерге еркін қол жеткізу мүмкіндігін береді.
Қол жетімді орама: 1 дана, 5 дана
| EAN-коды | 9004840970258 |
|---|---|
| Ені нетто | 310,00 мм |
| Биіктігі нетто | 377,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 96,00 мм |
| Салмағы нетто | 1,50 кг |
| Қуат шығыны | -26,00 W |
| Ортасының мин. температурасы | -25°C |
| Ортасының макс. температурасы | 40°C |
| Орындалуы | Сыбайлас монтаж, есігісіз |
| Қатарлар | 2 |
| Серияда TE | 12 |
| Қорғау дәрежесі | IP40 |
| Түсі | RAL 9003 (Signalweiß) |
| Өндіруші | Schrack |
| Галогенсіз | Иә |
| Орама | 1 дана, 5 дана |
- Фото 1: Ашық түрдегі сыбайлас щит, 2-қатар, 24 модуль, есігісіз, IP30 (JPG, 1.9 MB)
- Фото 2: Ашық түрдегі сыбайлас щит, 2-қатар, 24 модуль, есігісіз, IP30 (JPG, 1.1 MB)
- Фото 3: Ашық түрдегі сыбайлас щит, 2-қатар, 24 модуль, есігісіз, IP30 (JPG, 1.6 MB)
- Фото 4: Ашық түрдегі сыбайлас щит, 2-қатар, 24 модуль, есігісіз, IP30 (JPG, 1.8 MB)
- Фото 5: Ашық түрдегі сыбайлас щит, 2-қатар, 24 модуль, есігісіз, IP30 (JPG, 1.4 MB)