
1 / 4
1 / 4
Қалқа есігі және рамасы, 4-қатарлы, 48+8 модульге арналған, түрінің сөлінен шенеуліктемеу пластмассасы
Артикул: BK0852042F
32 190 ₸
Тапсырыспен
Қалқа есігі және рамасы 4 қатарда орналасқан 48+8 модуль (барлығы 56 модуль) орнатуына арналған. Түрінің сөлінен шенеуліктемеу пластмассасынан жасалған, ол орнатылған аппаратураның көрінуін қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Өлшемдері: 347 × 717 × 36 мм (ені × биіктігі × тереңдігі)
- Салмағы: 3 кг
- Қорғау дәрежесі: IP40 (≥1 мм қатты нысандарынан және судың шашқындарынан қорғау)
- Қорғау класы: 2 (қос оқшаулау)
- Соққыға төзімділігі: IK07 (2 Дж дейін механикалық әсерлерге төзімділік)
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C ден +60°C ға дейін
- Орнату: электр қалқасы жабдығына орнатылған
- Халогенсіз пластмасса: Иә (экологиялық түрде қауіпсіз материал)
- Қуат шығыны: -60 W
Өндіруші: Schrack (бөлу қалқалары үшін модульды компоненттердің сериясы).
Электрәнергияны басқару және бөлу сборлық қалқаларын комплектіге арналған. EAN: 9004840937961.
| EAN-коды | 9004840937961 |
|---|---|
| Ені нетто | 347,00 мм |
| Биіктігі нетто | 717,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 36,00 мм |
| Салмағы нетто | 3,00 кг |
| Қуат шығыны | -60,00 W |
| Ең аз қоршеген температурасы | -25°C |
| Ең көп қоршеген температурасы | 60°C |
| Қорғау дәрежесі | IP40 |
| Қорғау класы | 2 |
| Соққыға төзімділігі | IK07 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орнату | Орнатылған |
| Халогенсіз | Иә |
| Орау | 1 шт. |
- Фото 1: Қалқа есігі және рамасы, 4-қатарлы, 48+8 модульге арналған, түрінің сөлінен шенеуліктемеу пластмассасы (JPG, 2.3 MB)
- Фото 2: Қалқа есігі және рамасы, 4-қатарлы, 48+8 модульге арналған, түрінің сөлінен шенеуліктемеу пластмассасы (JPG, 2.6 MB)
- Фото 3: Қалқа есігі және рамасы, 4-қатарлы, 48+8 модульге арналған, түрінің сөлінен шенеуліктемеу пластмассасы (JPG, 1.5 MB)
- Фото 4: Қалқа есігі және рамасы, 4-қатарлы, 48+8 модульге арналған, түрінің сөлінен шенеуліктемеу пластмассасы (JPG, 1011 KB)