
1 / 2
1 / 2
IT құраушы қосымшасы 4 қатарлы, 12+2 модуль + 3 пластик құрылғы панелі
Артикул: BK085734K
76 470 ₸
Қоймада бар
Төрт қатарлы IT құраушы қосымшасы 12+2 модульге арналған, үш пластик құрылғы панелімен комплектацияланған. Ақпараттық технологиялар желілерінде электр энергиясын бөлу және коммутациялау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Құрылымы: ес тақтайға жабық есік арқылы орнатылған
- Қатарлар саны: 4
- Модульдік позициялар: 12 негізгі + 2 қосымша TE
- Қорғау: IP30, 2 сынып
- Соққы төзімділігі: IK08
- Есіктің материалы: металл парағы
- Түсі: RAL 9003 (сигналдық ақ)
- Температура ауқымы: -25°C-тен +60°C-ке дейін
- Материалы: галогенсыз
Габаритті өлшемдері:
- Ені: 346 мм
- Биіктігі: 717 мм
- Тереңдігі: 87 мм
- Таза салмағы: 3 кг
Қосымша үш пластик құрылғы панельмен комплектацияланған, модульдік жабдықтарды орнату үшін. Әлеуметтік орындалуы әртүрлі желі инфрақұрылымында пайдалануға мүмкіндік береді.
| EAN коды | 9004840977721 |
|---|---|
| Ені нетто | 346 мм |
| Биіктігі нетто | 717 мм |
| Тереңдігі нетто | 87 мм |
| Салмағы нетто | 3 кг |
| Қуат шығыны | -60 Вт |
| Орта ортасының ең төмен температурасы | -25°C |
| Орта ортасының ең жоғары температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Плюс есігі бар ес тақтайда орнатылған |
| Қатарлар | 4 |
| TE серияларында | 12 |
| Қорғау дәрежесі | IP30 |
| Қорғау сынып | 2 |
| Соққы төзімділігі | IK08 |
| Түсі | RAL 9003 (сигналдық ақ) |
| Өндіруші | Schrack |
| Орнату | Құраушы |
| Материалы - Есік | Металл парағы |
| Галогенсыз | Иә |
| Орамдау | 1 дана |