
Автоматты ажыратқыш DC ME C6/2, 10kA
Артикул: BM015206ME
Автоматические выключатели Постоянного тока
14 190 ₸
Қоймада бар
Тұрақты ток сериялы BMS0-DC автоматты ажыратқышы күн батарейлары, аккумулятор батарейлары және басқа DC вольтажы бар қосымшалардағы тұрақты ток тізбектерін қорғау үшін арналған. Құрылғы С сипатындағы өшу сипаттамасына байланысты перегрузкалардан және қысқа схемалардан қоршетінді қорғауды қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 6A
- Полюстердің саны: 2
- Ажыратқыш қабілеті: 10 кА
- Сабау сипаттамасы: C (орташа пуск токтары бар тізбектер үшін)
- Вольтаж түрі: тұрақты ток (DC)
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C дан +75°C дейін
- Қуат шығыны: 3,60 W
- Габаритты өлшемдері: 35,60 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,24 кг
Нормаларға сәйкестігі:
Ажыратқыш халықаралық стандарттарға сәйкес әзірленген және сертификатталды:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орындау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840622324 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 3,60 W |
| Орта ауырлығының минимум температурасы | -40°C |
| Орта ауырлығының максимум температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 2 |
| Номиналды ток | 6A |
| Түрі | Тұрақты ток ME автоматты ажыратқышы |
| Сериясы | BMS0-DC |
| Орындауы | Тұрақты ток ME автоматы |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |