
1 / 6
1 / 6
Көмекші контакт 1НО+1НЗ, жылдам зажимдеу клеммасы, ВМ және ВО үшін
Артикул: BM900001--
7 365 ₸
Тапсырыспен
Көмекші контакт BMS0 сериясындағы контакторлар мен пускателердің функционалдығын кеңейту үшін ұйғарылған. Контакт 1НО+1НЗ (бір нормалды ашық және бір нормалды жабық контакт) комбинациясынан тұрады және құралсыз сенімді байланыс қамтамасыз ететін жылдам зажимдеу клеммасына ие.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 4A
- Жұмыс кернеуі: BMS0 сериясына сәйкес
- Ыстық қуат шығыны: 0,50W
- Жұмыс температура диапазоны: -40°C-дан +75°C-қа дейін
- Габаритті өлшемдер: 69,60 × 9,00 × 80,00 мм
- Салмағы: 0,06 кг
Қолдану облысы:
Контакт BMS0 сериясындағы контакторлар мен пускателермен (ВМ және ВО) үйлеседі және электрлік тарату құрылғыларында қосымша басқару схемаларын іске асыру үшін қолданылады.
Стандарттарға сәйкестік:
- EN 60947-1:2007 + A1:2011 + A1:2014 (төмен кернеулік аппаратура)
- EN 60947-5-1:2004 + A1:2009 (электромеханикалық реле)
- EN 63000:2018 (қауіпті заттар)
Өндіруші: Schrack
| EAN-коды | 9004840408225 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 69,60 мм |
| Ені (нетто) | 9,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 80,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,06 кг |
| Қуат шығыны | 0,50 W |
| Минималды айналасындағы температура | -40°C |
| Максималды айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | Бөлшектер |
| Ток күші | 4 A |
| Сериясы | BMS0 |
| Бөлшектер | Көмекші контакт |
| Орындалуы | Бөлшектер |
| Норма | EN 60947-1:2007 + A1:2011 + A1:2014, EN 60947-5-1:2004 + A1:2009, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналасу | 1 шт., 10 шт., 100 шт. |
- Фото 1: Көмекші контакт 1НО+1НЗ, жылдам зажимдеу клеммасы, ВМ және ВО үшін (JPG, 657 KB)
- Фото 2: Көмекші контакт 1НО+1НЗ, жылдам зажимдеу клеммасы, ВМ және ВО үшін (JPG, 1.1 MB)
- Фото 3: Көмекші контакт 1НО+1НЗ, жылдам зажимдеу клеммасы, ВМ және ВО үшін (JPG, 577 KB)
- Фото 4: Көмекші контакт 1НО+1НЗ, жылдам зажимдеу клеммасы, ВМ және ВО үшін (JPG, 1.1 MB)
- Фото 5: Көмекші контакт 1НО+1НЗ, жылдам зажимдеу клеммасы, ВМ және ВО үшін (JPG, 546 KB)
- Фото 6: Көмекші контакт 1НО+1НЗ, жылдам зажимдеу клеммасы, ВМ және ВО үшін (JPG, 534 KB)