
Көмекші контакт, 2 ПК, ластиге орнату, ВМ/МР
Артикул: BM900022--
7 275 ₸
Қоймада бар
Көмекші контакт BMS0 сериялы контакторлар мен реле құрылғыларының функционалдығын кеңейту үшін арналған. Модуль 2 ауыстырмалы контактты (ПК) құрамында болады және негізгі құрылғыға ластиге механизмі арқылы (ВМ/МР) бекітіледі.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 4 A
- Шығарылатын қуат: 0,50 W
- Жұмыс істеу температурасы диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Габаритті өлшемдері: 69,60 × 9,00 × 80,00 мм
- Массасы: 0,06 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60947-1:2007 + A1:2011 + A1:2014, EN 60947-5-1:2004 + A1:2009, EN 63000:2018
Өндіргіші: Schrack
1, 10 немесе 100 дана сыйымдылықта жақындатылады.
| EAN-коды | 9004840408218 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 69,60 мм |
| Ені нетто | 9,00 мм |
| Биіктігі нетто | 80,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,06 кг |
| Қуат шығыны | 0,50 W |
| Мин. ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | Аксессуарлар |
| Ток күші | 4 A |
| Сериясы | BMS0 |
| Аксессуарлар | Көмекші контакт |
| Орындалуы | Аксессуарлар |
| Норма | EN 60947-1:2007 + A1:2011 + A1:2014, EN 60947-5-1:2004 + A1:2009, EN 63000:2018 |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орауы | 1 дана, 10 дана, 100 дана |