
1 / 7
1 / 7
Тұрақты ток автоматты ажыратқышы DC C16/2, 10kA
Артикул: BM015216--
Автоматические выключатели Постоянного тока
17 860 ₸
Қоймада бар
BMS0-DC сериясының тұрақты ток автоматты ажыратқышы тұрақты ток сызықтарын перегрузкалар мен қысқа замыканулардан қорғау үшін арналған. Құрылғы C сипатымасын ұсынады, бұл номиналды ток қысқа замыканусының 5-10 диапазонында ажырауды қамтамасыз етеді. Номиналды ток 16A, номиналды ажырату қабілеті 10kA, екі полюстік орындалуы.
Техникалық параметрлер:
- Жұмыс кернеуі: тұрақты ток
- Полюстігі: 2
- Номиналды ток: 16 A
- Ажырату қабілеті: 10 kA
- Ажырау сипатамасы: C
- Ынамдылық жоғалуы: номиналды ток кезінде 4 W
- Айналасының ортасының температуралық диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа
Конструктивтік өлшемдер:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Массасы: 0,24 кг
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандартттарына сәйкес келеді. Тұрақты ток тарату щиттерінде DIN-рейкасына модульді орнатуға арналған. Өндіруші: Schrack. EAN коды: 9004840398694. 1, 6 немесе 60 дана сан ішінде орамасында берілетін.
| EAN-коды | 9004840398694 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,24 кг |
| Ынамдылық жоғалуы | 4,00 W |
| Айналасының орта температурасының минимумы | -40°C |
| Айналасының орта температурасының максимумы | 75°C |
| Сипатамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | Тұрақты ток автоматты ажыратқышы |
| Сериясы | BMS0-DC |
| Орындалуы | Тұрақты ток авторазмеры |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 дана, 6 дана, 60 дана |
- Фото 1: Тұрақты ток автоматты ажыратқышы DC C16/2, 10kA (JPG, 1.6 MB)
- Фото 2: Тұрақты ток автоматты ажыратқышы DC C16/2, 10kA (JPG, 1.3 MB)
- Фото 3: Тұрақты ток автоматты ажыратқышы DC C16/2, 10kA (JPG, 1.8 MB)
- Фото 4: Тұрақты ток автоматты ажыратқышы DC C16/2, 10kA (JPG, 911 KB)
- Фото 5: Тұрақты ток автоматты ажыратқышы DC C16/2, 10kA (JPG, 2.5 MB)
- Фото 6: Тұрақты ток автоматты ажыратқышы DC C16/2, 10kA (JPG, 983 KB)
- Фото 7: Тұрақты ток автоматты ажыратқышы DC C16/2, 10kA (JPG, 1.4 MB)