Екі полюсті автоматты ажыратқыш BMS0 сериясы электрлік сызықтарды перегрузкалау және қысқа тұйындау ағымдарынан қорғау үшін ойластырылған. Құрылғы номиналды ток 2A болғанда C сипаттамасы бар, 10 кА коммутациялық қабілетін қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды кернеу: айнымалы ток (AC-MCB)
- Полюстердің саны: 2
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 2,80 Вт
- Өлшемдері (еңіxбіxт): 35,6 × 83,0 × 74,9 мм
- Салмағы: 0,24 кг
Орындау және стандарттар: Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді. Таратушы щиттерінде және басқару щиттіндегі DIN-рельске орнату үшін ойластырылған.
Өндіргені: Schrack (Австрия).
| EAN-коды | 9004840391831 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 2,80 Вт |
| Ең төмен ортасының температурасы | -40°C |
| Ең жоғары ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
