Екі полюсті BM ME C6/2 автоматты ажыратқышы электрлік тізбектерді перегрузка және қысқа тұйынды ағымдарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы C сырықталу сипаттамасына, номиналды ток 6A және коммутациялық қабілеттілігі 10kA болып табылады, бұл айнымалы ток желілерінде сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 6A
- Полюс саны: 2
- Сырықталу сипаттамасы: C
- Коммутациялық қабілеттілігі: 10kA
- Жұмыс кернеуі: AC (айнымалы ток)
- Қуат сәтсіздігі: 2,90W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C дан +75°C дейін
Габаритты өлшемдері және салмағы:
- Ені: 35,60мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,24кг
Ажыратқыш AC-MCB-ME орындалуында орындалған және EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді. Өндіруші: Schrack.
1, 6 немесе 60 бірлік орамасында қол жетімді.
| EAN-коды | 9004840590111 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,24кг |
| Қуат сәтсіздігі | 2,90W |
| Ең төмен температураны ортасы | -40°C |
| Ең жоғарысы температураны ортасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 6A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Серия | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілігі | 10kA |
| Орындалу | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
