Екі полюсті автоматты ажыратқыш BMS0 сериясының құрамында номиналды ток 10 А және коммутациялық қабілеті 10 кА болып табылады. Айнымалы ток электр сетілерінде асыра ағымнан және қысқа схемалау қысқаруынан қорғау үшін қолданылады.
Негіздемелі сипаттамалар:
- Түрі және сериясы: BMS0-ME (AC-MCB-ME)
- Полюс саны: 2
- Номиналды ток: 10 А
- Ажыратылу сипаттамасы: C (ток 5-10×Iн болғанда лезде ажыратылады)
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Қуат шығыны: 3,0 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тен +75°C-ге дейін
Габаритты өлшемдер және салмағы:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,24 кг
Нормативтік база:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес әзірленген және сертификатталған.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқасы: 6 немесе 60 шт.
EAN коды: 9004840590128
| EAN коды | 9004840590128 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 3,00 W |
| Ең төменгі айналадағы температура | -40°C |
| Ең жоғарғы айналадағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 6 шт., 60 шт. |
