Электр тізбектерін перегрузкалардан және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін арналған BMS0 сериясының екі полюсты автоматты ажыратқыш. Орташа пусковы токтары бар тізбектер үшін арналған C сипаттамасы (жарықтандыру, розеткалар, аралас жүктемелер). 63А номиналды тогы және 10kA коммутациялық қабілеті стандартты өндіктік және тұрмыстық қосымшаларда өте сенімді қорғау қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 63A
- Коммутациялық қабілет: 10kA
- Полюстер саны: 2
- Сипаттамасы: C
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -40°C ден +75°C ге дейін
- Қуат шығыны: 11,50W
- Өлшемдері: 35,6×83,0×74,9мм (ені×биіктігі×тереңдігі)
- Таза салмағы: 0,24кг
Стандарттарға сәйкестілігі:
- EN 60898-1:2019 (AC автоматты ажыратқыштары)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (төмен вольтты коммутациялау аппаратурасы)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018 (заттар мен қоспалар)
Іскеру жасаушысы: Schrack (Австрия).
| EAN-код | 9004840590166 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 11,50W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 63A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілет | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
