Үш полюсты автоматты ажыратқыш номиналды токы 1A және коммутациялық қабілеті 10kA. Электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйындануынан қорғау үшін арналған.
Негіздік сипаттамалары:
- Іске қосылу сипаттамасы: C (қалыпты пуск тогы бар тізбектер үшін)
- Кернеу: ауысымды ток (AC)
- Номиналды токта қуат сыни: 4,70W
- Жұмыс істеу температурасының ауқымы: -40°C дан +75°C қа дейін
- Өлшемдері: 53,40 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,36 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack (BMS0 сериясы, BMS0 түрі)
Орау опциялары: 1 дана, 4 дана, 40 дана
| EAN-коды | 9004840416060 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,36 кг |
| Қуат сыны | 4,70 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 1 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
