Электр схемаларын перегрузка және қысқа тұйындау ток пайда болған кезде қорғау үшін модульдік түрдегі автоматты ажыратқыш. DIN-рей бойымен таратқыш щиттерінде және басқару щиттерінде орнатуға арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 2A
- Полюстің саны: 3 (үш полюсты)
- Іске қосу сипаттамасы: C (электромагниттік жүктеме болған сызықтарды қорғау үшін)
- Ауыстыру қабілеті: номиналды кернеу кезінде 10 kA
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Сериялық түрі: BMS0
Пайдалану шарттары:
- Температура ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: номиналды ток кезінде 4,10 W
Стандарттарға сәйкестік:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 және EN 63000:2018 нормалары бойынша әзірленген, бұл пайдалану кезінде сенімділігін және қауіпсіздігін кепілдендіреді.
Габаритті өлшемдер (таза):
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,37 кг
Өндіруші: Schrack
| EAN кодексі | 9004840391954 |
|---|---|
| Ені (таза) | 53,40 мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90 мм |
| Салмағы (таза) | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 4,10 W |
| Ең төменгі ортасының температурасы | -40°C |
| Ең жоғарғы ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Ауыстыру қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Ластарлау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
