Автоматты ажыратқыш BM C6/3 электр сызықтарын перегрузкасы және қысқа тұйындамасынан қорғау үшін ұйғарылған. Номиналды ток 6А және коммутациялық қабілеттілігі 10кА болатын үш полюсты аппарат берілген ток асырылғанда сенімді істеу қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлері:
- Істеу сипаттамасы: C (ағымда орта деңгейде созылған сокқы болатын сызықтар үшін)
- Полюстар саны: 3
- Номиналды ток: 6A
- Коммутациялық қабілеттілігі: 10кА
- Орындалуы: AC-MCB (ауыстық ток үшін модульді автоматты ажыратқыш)
- Сертификаттау: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Техникалық сипаттамалары:
- Қуат шығыны: 4,40W
- Істеу температурасының ауқымы: -40°C дан +75°C қа дейін
- Өлшемдері (Б×Е×Т): 83,00×53,40×74,90мм
- Салмағы: 0,37кг
- EAN коды: 9004840391978
Өндіруші: Schrack
Орамдау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 40 шт.
| EAN коды | 9004840391978 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,37кг |
| Қуат шығыны | 4,40W |
| Орта ортасының минималды температурасы | -40°C |
| Орта ортасының максималды температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюстар | 3 |
| Номиналды ток | 6A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілігі | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
