Электрлік сызықтарды перегрузка және қысқа тұйындалудан қорғауға арналған үш полюсты автоматты ажыратқыш. C сипаттамасы орташа пуск ағымдарына тән сызықтарға арналған. 32 A номиналды тогы және 10 kA коммутациялау қабілеттілігі стандартты тарату панельдеріндегі сенімді жұмысын қамтамасыз етеді. EN 60898-1 және EN 60947-2 еуропалық стандарттарына сәйкес келеді. Төмен қуат шығыны (12,10 W) және ықшам өлшемдері электрлік щиттік жабдықтарға біліктеп интеграциялау мүмкіндігін беседі. Істеу температура диапазоны -40°C-тан +75°C-қа дейін.
| EAN-коды | 9004840527261 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Массасы (нетто) | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 12,10 W |
| Ең төмен орталық температурасы | -40°C |
| Ең жоғары орталық температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс саны | 3 |
| Номиналды ток | 32 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеттілігі | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргіш | Schrack |
| Қаптамасы | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
