BMS0 сериясының автоматты ажыратқышы электрлік тізбектердің перегрузкалау және қысқа тұйындау токтарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы бір полюсті орындалуы бойынша нейтралды өткізгішпен (1+N) және номиналды ток 6A үшін есептелген, коммутирлеу қабілеті 10kA болатындай жасалған.
Техникалық параметрлері:
- Сөндіру сипаттамасы: C (электромагниттік сілтеме 5-10In ағымында сөнеді)
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Күштің шығыны: 1,60W
- Конструктивтік өлшемдері: 35,60 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,22 кг
- EAN коды: 9004840392500
Норматив ережелерінің сәйкестігі:
Ажыратқыш келесі еуропалық стандарттарына сәйкес сертификатталған: EN 60898-1:2019 (ауыспалы ток электромеханикалық ажыратқыштары), EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 (төменгі кернеуді электраппараттары), EN 63000:2018 (электрооборудованиеде қауіпті заттар).
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 60 дана.
| EAN коды | 9004840392500 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,22кг |
| Күш шығыны | 1,60W |
| Ең төмен айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Ең көп айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1+N |
| Номиналды ток | 6A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутирлеу қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 6 дана, 60 дана |
