Электрлік тізбектерді асыра ток және қысқа тұйынның қасіретінен қорғау үшін модульдік орындалуы бар автоматты сөндіргіш. DIN-рейкасына орнату үшін арналған, таралту құсандыларында және басқару панельдерінде орнатылады.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 10 A
- Полюс саны: 1+N (бір фазалы + нейтраль)
- Іске қосу сипаттамасы: C (шамалы пуск токтары бар тізбектер үшін)
- Коммутациялау қабілеті: 10 кА (қысқа тұйын ағынын өшіру қабілеті)
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты сөндіргіші)
- Жұмыс кернеуі: 230 В AC
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C түнегінен +75°C-ге дейін
- Қуат шығыны: 1,70 W
Габаритті өлшемдері және салмағы:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,22 кг
Сәйкестік стандарттары: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 60 дана
| EAN коды | 9004840392517 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,22 кг |
| Қуат шығыны | 1,70 W |
| Ең төмен орта температурасы | -40°C |
| Ең жоғары орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1+N |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 6 дана, 60 дана |
