BMS0 сериясының автоматты ажыратқышы номиналды ток 20A және коммутациялық сыйымдылығы 10kA болғанында. Бір полюсті нейтраль (1+N) қосылғанда орындалады. Сөндіру сипаттамасы C орташа пуск токтарының ауырлығы бар сызықтарды қорғайды.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 20A
- Полюс саны: 1+N (бір полюсті нейтральмен)
- Сипаттамасы: C
- Коммутациялық сыйымдылығы: 10kA
- Орындалу түрі: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
Электротехникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 3,60W
- Температура диапазоны: -40°C дан +75°C ға дейін
- Жұмыс кернеуі: 230V AC (сериялық стандарт)
Габаритті өлшемдер:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,22 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
EAN коды: 9004840392548
Орындау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN коды | 9004840392548 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,22 кг |
| Қуат шығыны | 3,60 W |
| Төмінгі орта температурасы | -40°C |
| Жоғарғы орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1+N |
| Номиналды ток | 20 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық сыйымдылығы | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
