BM ME C20/1+N бір полюсті автоматты ажыратқышы нейтральмен электрлік тізбектерді перегрузадан және қысқа аралықтан ағымдарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы BMS0-ME түріне жатады және EN 60898-1:2019 және EN 60947-2 стандарттарына сәйкес келеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 20A
- Полюстік: 1+N (1 фаза + нейтраль)
- Іске қосу сипаттамасы: C (ынамдыма пуск ағымдарының орташа деңгейінің тізбектері үшін)
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 3,60 Вт
- Өлшемдері (ЕнхБхТ): 35,60 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,22 кг
Ажыратқыш температураның кең ауқымында жұмыс істегенде жоғары сенімділігі бар және модульдік тарату панельдеріне орнату үшін арналған. AC-MCB-ME орындалуы перегрузадан да, қысқа аралықтағы аса ағымдарынан да қорғауды қамтамасыз етеді. Schrack өндіруі халықаралық қауіпсіздік стандарттарына сәйкестіктің кепілдік болып табылады.
| EAN-коды | 9004840619065 |
|---|---|
| Ен нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмақ нетто | 0,22 кг |
| Қуат шығыны | 3,60 Вт |
| Ортасының ең төмен температурасы | -40°C |
| Ортасының ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1+N |
| Номиналды ток | 20A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 бөлік, 6 бөлік, 60 бөлік |
