Электрлік сынындарын перегрузка және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған бір полюстік ажыратқыш нейтральмен. Тұрмыстық және өндірістік объектілердің бөлу щиттерінде пайдалануға арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 32A
- Конфигурация: 1 полюс + нейтраль (1+N)
- Ажыратылу сипаттамасы: C (орташа пуск токтары бар сынамалар үшін)
- Коммутациялық қабілеті: 10 kA
- Кернеу: айнымалы ток (AC)
- Қуат жоғалтуы: 4,40W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Стандарттарға сәйкестік: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006/2009/2013/2017/2020, EN 63000:2018
Габаритты өлшемдері және салмағы:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,22 кг
Өндіргені: Schrack (Австрия)
Орындау нұсқалары: бірлік түрінде, 12 және 120 дана сәндтемелерінде.
| EAN-коды | 9004840392562 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,22 кг |
| Қуат жоғалтуы | 4,40 W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -40°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1+N |
| Номиналды ток | 32A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орындау | 1 дана, 12 дана, 120 дана |
