BMS0 сериясының автоматты ажыратқышы электрлік сыбайластарды перегрузкадан және қысқа тұйықталу ағындарынан қорғау үшін ұйғарылған. Құрылғыда 3 полюс + нейтраль (3+N) номиналды ток 4A және коммутациялау қабілеті 10kA болып табылады.
Негіздерінің параметрлері:
- Іске қосу сипаттамасы: C (орташа пусковы ағындары бар сыбайластар үшін)
- Номиналды кернеу: AC 230/400V
- Жұмыс істеу температура ауқымы: -40°C -тен +75°C -қа дейін
- Қуат шығыны: 4,50W
- Габариттері: 71,20 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,45 кг
Ажыратқыш халықаралық стандарттарға сәйкес келеді EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Қол жетімді орындау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 30 шт.
| EAN-коды | 9004840392623 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,45 кг |
| Қуат шығыны | 4,50 W |
| Мин. айналадағы температура | -40°C |
| Макс. айналадағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 3+N |
| Номиналды ток | 4A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
