Автоматты ажыратқыш электр тізбектерін аса ток және қысқа тұйықтау төнеңдеуінен қорғау үшін арналған. Екі полюсті орындалуы екі тәуелсіз тізбекті немесе үш фазалы жүйені бейтараплығымен қорғайды.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 4A
- Коммутациялау қабілеті: 10kA
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды токтың 3-5 еселі ток кезінде іске қосылады)
- Полюстар саны: 2
- Орындалуы: AC-MCB-ME (айнымалы ток бір фазалы модульды ажыратқышы)
- Модульдің түрі: BMS0-ME
- Сериясы: BMS0
Физикалық өлшемдер және массасы:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,24 кг
Электр сипаттамалары:
- Қуат шығыны: 2,90 W
- Пайдалану температуралық диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
Нормативті-техникалық негіз:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес әзірленген және сынақтан өткізілген.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Жеткізу нұсқасы: 6 немесе 60 дана сыйлымалысында.
EAN коды: 9004840626575
| EAN коды | 9004840626575 |
|---|---|
| Таза ені | 35,60 мм |
| Таза биіктігі | 83,00 мм |
| Таза тереңдігі | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 2,90 W |
| Әрі қарай ең төмен температурасы | -40°C |
| Әрі қарай ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсы | 2 |
| Номиналды ток | 4A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Сыйлымалы | 6 дана, 60 дана |
